Sebastian Zarzycki

Sebastian Zarzycki

Od najmłodszych lat jestem miłośnikiem motoryzacji. Moja edukacja, począwszy od szkoły średniej, a następnie studiów związane były z mechaniką, techniką motoryzacyjną i samochodami. Obecnie od ponad piętnastu lat pracy zawodowej, czynnie zajmuję się problemami związanymi z branżą motoryzacyjną i ubezpieczeniową. Najpierw jako pracownik towarzystwa ubezpieczeniowego, gdzie dokładnie poznałem obowiązujące przepisy prawa ubezpieczeniowego, przeszedłem cała drogę likwidacji szkód od przyjmowania zgłoszeń począwszy, a na likwidacji merytorycznej i technicznej szkód skończywszy.

Następnie rozpocząłem pracę w autoryzowanym serwisie samochodowym w dziale blacharsko-lakierniczym na stanowisku koordynatora działu. Praca w serwisie umożliwia mi codzienny kontakt z technologią producenta i poznawaniem aspektów technicznych, o których konkurencja najczęściej jedynie słyszała.

Od prawie dziesięciu lat jestem również rzeczoznawcą samochodowym oraz członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego Auto Consulting w Warszawie. Czynnie współpracuję z Polskim Związkiem Motorowym w Krakowie w zakresie sporządzania opinii i ekspertyz. Jestem ponadto biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Krakowie w zakresie techniki i eksploatacji pojazdów samochodowych, ruchu drogowego oraz szacowania szkód komunikacyjnych.

Moje wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje zawodowe, a także wykonane do tej pory opinie przyczyniły się do rozwiązania i wyjaśnienia wielu kwestii spornych, zlecanych zarówno przez klientów indywidualnych, kancelarie odszkodowawcze, a także instytucje. Dzięki moim ekspertyzom wielu użytkowników cieszy się z posiadania i użytkowania wymarzonych samochodów w tym zabytkowych!

 

Moje motto: uczciwość – rzetelność – profesjonalizm!


Certyfikaty